Please complete the required fields.
Mbyll formen

Please select your image(s) to upload.

News

blank

Pashke Miri: Si ma pushkatuan bashkëshortin e ma burgosën djalin

“Pas ardhjes së demokracisë, djali im Deda shkoi dhe takoi ish-prokurorin e Pjetrit, në Tiranë. Lexo më shumë