28 November, 2022
Home Tags Gjet Vocaj

Tag: Gjet Vocaj

Gjet Vocaj: Zbulova një gjeni në matematikë, por Enver Hoxha më...

Historia e shfaqur në emisionin “Dosja K”/ Pjesa e pare e dokumentarit “Mësuesi, gjeniu dhe diktatori”, zbuloi historinë e një gjeniu 6 vjeçar në...
NDIHMO