8 December, 2022
Home Tags Ja lista

Tag: ja lista

Si i ekzekutoi Mehmet Shehu pa gjyq 22 djem dhe burra...

Për këtë krim ende flitet, pasi humbja ishte e madhe, thuajse në çdo shtëpi që kishte fshati Peshk i krahinës së Martaneshit u vra...
NDIHMO