7 December, 2022
Home Tags Mediat e huaja

Tag: mediat e huaja

Arrestimi i Liri Belishovës dhe krimet e Hoxhës, si u pa...

Nga Erald Kapri Shkëputja nga Moska u pa nga media perëndimore si një mundësi që Enver  Hoxha të mbijetonte në pushtet. Mediat britanike raportuan për...
NDIHMO