29 November, 2022
Home Tags Sali Myftija

Tag: Sali Myftija

Imam Salih Myftia, nuk u pajtua me komunizmin, ja kalvari i...

40 vite pa Imam Salih Myftin, themelues i Qendrës Islame Shqiptaro - Amerikane për shtetet New York dhe New Jersey Nga Leonora Laçi Imam Salih Myftia...
NDIHMO